Quad | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:13 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 ,

MERCEDES R 280 CDI me 7 ulse REGJ 5MUJ,2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Quad në kategorinë All Category
  • Quad në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • quad në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • QUADRO në kategorinë All Category
  • Quadro në kategorinë All Category
  • quad në kategorinë All Category
  • Quad në kategorinë Kafshë në fermë
  • Quad në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim