Radio cd | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radio cd,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Radio cd Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:51 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 ,

Shitet Opel Corsa 1.4 Benzin 2005 CH ����

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

Opel Zafira 2.0 DTI RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 150PS COSMO RKS VITI 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:35 ,

Shitet BMW E46 2.0diesel

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:35 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Shitorja ,

Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:33 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

Ford Fusion 1.4 B - 2010

3 299 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 Shitorja ,

Mercedes E270 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:31 ,

VW Golf VI 1.6 DSG libra servisit

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

Mercedes 190 D

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:25 ,

Bmw 2.0 TwinPowerTurbo 2014 Sistem Eco-Comfort-Sport

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:24 ,

Shitet Nisan Micra 1.0 Benzin 2002 Shum i Mir

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Shitet Opel Corsa 1.7 Dti 2002 E Re ��

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

VW GOLF. VI. AUTOMATIK DSG 2.0 DTI MODEL 2011 FULL EKSTRA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Shkoda fabian 1.4 dizell dogan homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:19 ,

Shitet Seat Ibiza FR Sport 2.0 Tdi 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 DIZELL KLIM RKS 7 ULSE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Citroen c4 viti 2011 automatik 1.6 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

VW CADDY 2.0 SDI 2005 PA DOGAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:52 ,

VW GOLF VI / 2.0 TDI Automatik DSG 140Ps

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Daewo lanos i shkelqyer

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:28 ,

VW PASSAT 1.9TDI RKS 4 MUAJ VITI 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 ,

MERCEDES C KLAS AUTOMATIK FACE LIFT 2012 1 VIT RKS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI KLIMATRONIK NAVI LIBRA SERVISI- 2004

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:17 ,

VW PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIK LIBRA SERVISI - 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:16 ,

Golf 7 TDI 2.0

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Golf 7 TDI 1.6

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI,AUTOMATIK-DSG,RKS:12.01.2022,TIP-TOP,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:03 ,

Tata Indica 1.4 Dizell 2014 viti I prodhimit (RKS)

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:01 ,

Mercedes A-Class 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:57 ,

Peugeot 107 2012 120.000km ��������

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:47 ,

PEUGEOT 207 AUTOMATIK VITI 2011 PONORAME KM 70.000 Me Dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:39 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG NGA ZVICRA �������� ME DOGA

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

GOLF VI 1.6 TDI. DSG AUTOMATIK VITI 2011 ME DOGANE HOGLINE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 ,

GOLF VI 1.6 TDI. DSG AUTOMATIK VITI 2011 ME DOGANE HOGLINE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 ,

RENO MODUS 1.6 AUTOMATIK VITI 2012 KM 114.000 PA DOGANE E

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:27 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI. DSG VITI 2009 RKS AUTOMATIK “

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI - KLIMATRONIK - 6 SHPEJTSI - TEAM - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Radio cd | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione