Radion | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radion,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Radion Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:57 ,

Audi a6

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 ,

Suzuki 1.4 DDIS viti 2007

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:28 ,

Shes Audi Q5 3.0TDI quatro

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:59 ,

Golf IV - 1.9 TDI - 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 16:46 ,

Pasat 3C 2.0 TDI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 09:55 ,

ML 430 OFF ROAD

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 17:24 ,

Audi a6

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 14:09 ,

Mercedes a140

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:40 ,

Touran 1.9 dizel ekstra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 01:43 ,

Mercedes benz cdi 220

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 02:19 ,

Mercedes benz cdi 220 tiptop

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:57 ,

cheverlet aitomatik full ekstra

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:04 ,

chevolet epica automatik full ekstra

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:06 ,

MERCEDESS C CLASS 220 RKS

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 18:18 ,

Shes VW Tiguan 2.0 4motion TDI

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 13:36 ,

Mercedes-Benz E320

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:35 ,

VW Golf 6 DSG 1.6 TDI bluemotion 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 20:17 ,

shitet

730 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Radion | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Radion radion

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione