Rakovic 65 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 17:26 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI NE GJENDJE TE SHKELQYSHME

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 14:36 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 16:23 ,

Shes ndrroj rks dej me 10tin muj

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim