Rakovica 60 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:26 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 21:35 ,

Shitet Rakovica 60

3 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Korr 09:29 ,

Shitet Rakovica 60

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 18:48 ,

Obilic

5 000 EURNë fillim