Rakovica 65 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:50 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 21:27 ,

Shes rakovicen

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim