Renault | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Sht 12:15
Linku:
,

Renault Megane 1.9dci - RKS Korrik 2021

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 13:00
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:04
Linku:
,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:19 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:19 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ OPEL RENAULT FIAT SKODA

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim