Renault twingo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:45 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:24 ,

RENAULT TWINGO

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

RENAULT TWINGO

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:32 Shitorja ,

Renault Sport Twingo 1.5 Dci Viti 2012 Me Dogan

4 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 22:38 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:38 ,

U shit

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 10:46 ,

Renault Twingo 1.2

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 15:38 ,

Mercedes Benz E Class 290 TD Avantgarde Automatik

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 12:32 ,

Audi a4 tdi 1.9 s-line

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:54 ,

Alfa Romeo 159 1.9Jtd 08

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 22:50 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 23:13 ,

Renault Twingo 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Sht 18:30 ,

Shitet Renault Twingo 1,2 Benzin

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 21:09 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 22:41 ,

Renault twingo shitet urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 21:28 ,

Renault twingo

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 14:13 ,

Renault twingo 1.2 16v

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 09:28 ,

Renault Twingo

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 14:27 ,

Pjes per Renault laguna kangoo espace clio twingo

111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Gush 23:43 ,

Renault Twingo

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 13:14 ,

Opel Combo 1.7 dizell rks 6 muj

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 18:26 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 18:26 ,

U shitt

300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 16:24 ,

U Shit nga SL Automobile

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Gush 14:47 ,

Shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 18:22 ,

Shes pjes Renault

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Korr 18:25 ,

Shitet vetura renault twingo

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 16:36 ,

Alfa Romeo 159 2008 sport wagon

6 100 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim