Rent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 15:26 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:25 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:23 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999


Në fillim