Restaurant | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Sht 09:54
Linku:
,

Lëshohet banesa me qera ne Prishtinë - Mati 1

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 06:14
Linku:
,

Shtepi ne Shitje

99 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5

Sot 17:18 ,

Banese me qira te Qafa

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 ,

Jepet banesa me qira per Zyre te Kafet e Vogla.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 16:35 ,

Leshojme 2 banesa me qera ne Ulpiane 180€-200€

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Në fillim