Rezervar uji | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:09 ,

BANESA 77m2 E MOBILUME ME FLET POSEDUSE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Dhj 13:54 ,

SHITET BANESA NE TOKBASHQE 140 m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
03 Dhj 12:43 ,

Shtepia 318m2 me qira ne Sofali

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
02 Dhj 11:54 ,

Shtepi 500m2 me qira ne Taslixhe 2

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Nën 14:56 ,

Banesa në shitje

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3


Në fillim