Rugove | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rugove,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rugove Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:08 ,

Banese me qira ne lagjen Dardania 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 02:05 ,

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 02:04 ,

Banese me qira ne lagjen rruga B 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 02:03 ,

Banese me qira ne lagjen rruga B 2+1

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:59 ,

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 01:57 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:44 ,

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:37 ,

Banesë me qira në lagjen Mati 1 1+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 11:49 ,

Leshoj banesen me qira ne tophane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
20 Sht 08:55 ,

Shitet Villa ne Boge (Rugove)

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Sht 08:55 ,

Shitet Villa ne Boge te Rugoves

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Sht 14:39 ,

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Sht 17:37 ,

Shes super banesen ne Mati 1

Numri i dhomave: 2
16 Sht 17:36 ,

SHES&QIRA: 2 Lokalet me te mira ne Breg te Diellit

1 780 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Sht 17:36 ,

Shes shtepine prapa Grand stores

Numri i dhomave: 3
16 Sht 17:34 ,

Shes banesen afer Albi Mall, Veternik

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rugove | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione