Rugove | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 16:17 ,

Ville druri

72 000 EUR

Dje 16:00 ,

Ville druri

72 000 EUR

Dje 11:18 ,

Rugove

20 EUR / ditë

27 Sht 22:34 ,

Shitet Villa ne Boge (Rugove)

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Gush 15:28 ,

Trolli, bogè

15 000 EUR


  • Rugove në kategorinë All Category
  • rugove në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • rugove në kategorinë Vendbanime
  • rugove në kategorinë All Category
  • Rugove në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • rugove në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Rugove në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Rugove në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim