Sallon ondulimi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:06 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:15 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

41 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:22 Agjent për shitje të pronës ,

Zyre me qera ne Ulpiane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Jan 13:32 ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 14:43 ,

VW PASSAT B8 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 09:22 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim