Samsung | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 19:08 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:06 ,

VW Beetle 1.9 dizell

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:05 ,

CADDY PER INVALID AUTOMATIK 1.9 disel 2007 nga ch

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:03 ,

Pikap Opel combo 1.7 disel

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:54 ,

Volvo s60

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:54 ,

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 18:45 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

Mercedes E200 CDI 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim