Samurai | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:14 ,

Shitet suzuki

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 10:57 ,

Suzuki samurai

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 18:35 ,

Shitet Xhipi Suzuki Samurai

3 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Tet 12:50 ,

Suzuki Samurai - Shitet-Nderohet

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Tet 20:58 ,

Suzuki samurai 1.3

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 14:37 ,

Xhip Samurai

3 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
06 Tet 12:12 ,

Shitet suzuki samurai

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 12:11 ,

Suzuki samurai

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 19:00 ,

Shitet Suzuki SAMURAI 1.9 TD

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Korr 13:24 ,

suzuki samurai me gusunica per bor

4 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 21:56 ,

Shitet suzuki samurai

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Maj 13:06 ,

Suzuki Samurai Off Road

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 22:17 ,

She’s ndrroj Volvo S80 2.5 dizell viti 2000 rks

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 02:22 ,

Suzuki,swift,vitara,samurai

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 14:30 ,

Suzuki samurai

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 14:50 ,

Suzuki samurai

2 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 20:39 ,

Suzuki SJ Samurai

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 19:09 ,

Shitet Suzuki Samurai

8 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 16:59 ,

Suzuki samurai

2 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 16:39 ,

Gti golf2

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 11:43 ,

shes

2 750 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 15:38 ,

Gjip Suzuki Samuraj

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:23 ,

Suzuki Samurai 1.3 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 17:03 ,

SUZUKI SAMURAI 1.9 DIZELL

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Dhj 15:00 ,

Patrol

4 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 14:17 ,

Suzuki Samurai 1.3i

5 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:43 ,

Gjip Samurai

1 900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 15:31 ,

Suzuki Samurai OffRoad

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 23:56 ,

Suzuki Samurai OffRoad

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 21:45 ,

Suzuki Samurai 413

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Tet 21:05 ,

Suzuki Samurai

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 19:03 ,

suzuki samurai

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 17:48 ,

Shitet ❌ Suzuki Samurai ❌

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 14:30 ,

Suzuki Samuraj

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Mar 11:32 ,

Suzuki Samurai

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Mar 10:33 ,

Suzuki Samurai

3 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

  • Samurai në kategorinë All Category
  • samurai në kategorinë Vetura
  • samurai në kategorinë Vetura
  • Samurai në kategorinë All Category
  • Samurai në kategorinë Vetura
  • samurai në kategorinë Vetura
  • Samurai në kategorinë Vetura
  • Samurai në kategorinë Vetura
  • Samurai në kategorinë Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
  • Samurai në kategorinë Makina

Në fillim