Sanak | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:04 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:39 ,

Shitet iveco 2.8 targa te huaja me klim maksi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

  • Sanak në kategorinë All Category
  • Sanak kiper në kategorinë All Category
  • sanak kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • sanak kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim