Scoter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

29 Qer 10:59 ,

Maqin e barit

210 EUR

18 Qer 20:58 ,

Mobilyty scoter

400 EUR

Viti: 2015
04 Maj 04:09 ,

Scoter 50 cc

400 EUR

Viti: 2018
06 Nën 16:57 ,

Shiten dy Shtepi me Plane te Njejt

Numri i dhomave: 4
21 Gush 20:54 ,

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 10:45 ,

Skoda Roomster

7 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:43 ,

Ps3 Ps4

90 EUR Price Reduced

09 Gush 14:16 ,

Scoter vonroad

600 EUR

Viti: 2006
07 Korr 22:23 ,

scoter 125 cc me dogan

750 EUR

Viti: 2008
04 Qer 16:34 ,

yamaha

500 EUR

Viti: 2002
10 Korr 21:47 ,

cros

800 EUR

Viti: 2006
Në fillim