Seat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:18
Linku:
Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 12:52
Linku:
,

BMW 330 GT XDrive 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 11:27 ,

Shitet seat 1.9 sdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:26 ,

Seat Altea XL

6 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Automatik viti 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 ,

Seat ibiza 1.4 tdi 2017 vetem dogan dhe homologim

7 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:24 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:23 ,

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK 2012 / ME.DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

OPEL CORSA E / 1.3 CDTI ECO FLEX / 2016 / ME DOGAN

6 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:23 ,

BMW X1 25d X-drive / M-Paket - Facelift / ME DOGAN

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

MERCEDES C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:22 ,

Passat B7 2.0 disel

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:21 ,

BMW 320D FACELIFT 2010 / ME DOGAN

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:21 ,

Mercedes E250 Avangard

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

Mini Cooper D Contryman ALL4 (4x4)

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim