Seat ibiza | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 16:58
Linku:
Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:40
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:18 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin MPI Viti 2001 Rks 20-05-2021

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:30 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

Seat ibiza 1.4 tdi 2017 vetem dogan dhe homologim

8 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:37 ,

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Mercedes c 220 2004 motor evo

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 ,

Opel Corsa 1.7 Dizell motorrin Japan-viti 2002

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

Citroen C3 1.6 HDI dizell viti 2017

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:12 ,

Seat ibiza 2003 1.2 benzin rks

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:40
Linku:
,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Seat ibiza

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Audi A4 2.0 TDI S-LINE Facelift

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

VW GOLF VI 2.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:02 ,

Audi A5 3.0 TDI Facelift 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:00 ,

Shitet-Banesa-Luksoze-72m2-Kati4-Komplet-eMobilua-

41 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:59 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:58 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:58 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-30miKM-RksFullExtra

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999


Në fillim