Servis | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Servis,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Servis Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:19
Linku:
,

Peugeot 308 karavan

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34
Linku:
,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 21:10 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:02 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:01 ,

SEAT LEON 1.6TDI LED MATRIX 2014 ����Me Dogan RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

Renault scenic 1.9 disel

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 ,

Shitet Range Rover Sport HSE 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 ,

Audi a4

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:31 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik Avantgarde Full extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 ,

Audi A4 2.0 TDI 2008 I Doganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 ,

��VW BORA 1.9 TDI 74 Kw - I TE KUQE /MODEL SPECIAL -V.P 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

AUDI A6 3.0 TDI Quattro Facelift 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:14 ,

MERCEDES C220D BLUETEC AUTOMATIK I DOGANUAR RKS 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

SHITET SHKODA 1.8 20v munsi Ndrimi TOP GJENDJE

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:57 ,

shitet mercedes c 220Cdi sapo doganur rks 9muj viti 2011

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi sapo doganur 1vit rks viti 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

Shitet golf 6 Rline disel 1.6Tdi viti 2011 pa dogan bojndrim

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:39 ,

vw polo pa dogan

970 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

Shitet Audi A3 automatik 2.0 me dogane & homologim!

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:24 ,

Shitet BMW 218 Active Tourer 2017, super gjendje!

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

Bmw F10 3.0 Diesel Automatic RKS 7Muaj

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG Highline Full Full Extra

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Full Extra Gjendje Perfekte

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

Bmw X1 2.0 23d X-Drive Full Extra Gjendje Perfekte

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

VW Golf 7 2.0 TDI DSG Highline Full Extra

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Gjendje Perfekte 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

shitet golf 7 2014 pa dogan

7 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 ,

Citroen berlingo 2.0 hdi 5 ulese klima A/C

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:38 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top!URGJENT

2 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

Shes opel Meriva

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 120.000KM - DOGAN HOMOLOGIM 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:31 ,

GOLF 6 1.6 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2012 - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 ,

Golf 5 plus - viti 2008 - UNITED full service

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 ,

Shes t4 volswagen 1.9 tdi me 9 ulese

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:52 ,

Shitet vetura Mercedes A clas

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

GOLF 6 DSG 2.0 vp 2011 regj i pare ne RKS

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 ,

GOLF 5 TDI 2.0 vp 2009 110kw/170ps

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 ,

Opel Insignia 2.0CDTI Full CH 186.000km Sapo Doganuar!

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:23 ,

Shes BMW 320d (F30) - Sport Line

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 66 KW - PA TKUQE - KLIMATRONIK + NAVI CD��

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 ,

CITROEN C3��AUTOMATIK+TIPTRONIK + F1�� Exclusive - V.P 2004

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:39 ,

Citroen C3 1.4 Dizell Rks Vp 2003

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Servis | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione