Setra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 18:53 ,

Mercedes Sprinter 313CDI i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

VW Caddy 1.6TDI AUTOMATIK me Klime viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 ,

Mercedes Sprinter 313CDI i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 ,

Setra

Dje 17:49 ,

Shitet Setra 315 HD

14 000 EURNë fillim