Shah | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

08 Nën 08:35 ,

Shah

210 EUR Price Reduced

06 Nën 16:57 ,

Shiten dy Shtepi me Plane te Njejt

Numri i dhomave: 4
21 Gush 20:54 ,

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 10:45 ,

Skoda Roomster

7 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 10:21 ,

Shah

15 EUR

Në fillim