Sharr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 19:23 ,

Sharr farma

110 EUR

Dje 13:49 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps rks 1 vit

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 15:48 ,

Sharr me 2 teha

3 300 EUR

22 Jan 16:21 ,

Ger sharr

260 EUR Price Reduced

21 Jan 17:08 ,

MAQIN

400 EUR

21 Jan 09:26 ,

Sharr me dy teha

3 250 EURNë fillim