Sharr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 08:10 ,

Sharr dore

200 EUR

23 Sht 13:14 ,

Ger sharr

320 EUR

23 Sht 12:03 ,

Sharr per metal

950 EUR

23 Sht 12:03 ,

Sharr per metal

1 200 EUR Price Reduced

23 Sht 08:25 ,

Ger Sharr

260 EUR

22 Sht 21:17 ,

Sharr

70 EUR Price Reduced


  • Sharr në kategorinë All Category
  • Sharr në kategorinë Makina dhe Vegla
  • sharra në kategorinë All Category
  • sharra në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Sharr në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Sharr në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • sharra në kategorinë Makina dhe Vegla
  • sharr në kategorinë Traktorë
  • sharra në kategorinë Makina dhe Vegla
  • sharra në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim