Shisha | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Sht 16:55 ,

Shes Shisha

30 EUR

18 Sht 14:44 ,

Shes Shisha

30 EUR

11 Sht 15:29 ,

Shisha

60 EUR

08 Sht 23:46 ,

Shisha Hookah

50 EUR

24 Gush 22:37 ,

Kerkoj lokal me qira

250 EUR

12 Gush 19:16 ,

Shisha

110 EUR

10 Gush 12:38 ,

Amy Deluxe

95 EUR Price Reduced

08 Gush 23:25 ,

Vape Pen 22

20 EUR


  • Shisha në kategorinë All Category
  • shisha në kategorinë All Category
  • shisha në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • shisha në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Shisha në kategorinë All Category
  • Shisha në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Shisha në kategorinë Të tjera
  • Shisha në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Shisha në kategorinë All Category
  • Shisha bar në kategorinë All Category

Në fillim