Shiten bikat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

26 Dhj 23:20 ,

Shiten Bikat

1 200 EUR

26 Dhj 10:41 ,

Shiten bikat 100% bio

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 12:10 ,

Bika

1 EUR

Në fillim