Shiten bikat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

20 Sht 19:45 ,

Bika

1 EUR

02 Sht 20:10 ,

Bika

215 EUR

17 Gush 19:54 ,

Shiten

2 EUR

Në fillim