Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet Banesa 76m2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet Banesa 76m2,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Banesa 76m2 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:12 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Ulpiane_2+1

Numri i dhomave: 2
Dje 09:47 Banesa , Prizren

Shitet Banesa 76m2 Kati 2 Te Komplexi Amelia Te Rafi

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Shk 13:04 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje mbrapa Maxi24

Numri i dhomave: 2,5
30 Jan 08:05 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 61m2 63m2 76m2

650 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Jan 22:32 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne lagjen Dardania Prishtine

1 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Jan 11:34 Banesa , Prizren

Banesa në shitje 76m2

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Jan 11:25 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË

60 800 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Tet 17:11 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 76m2 ne Katin 3

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
28 Sht 13:05 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 2+1, ��Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
16 Sht 12:21 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 76m2 ne Katin 3

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Korr 15:57 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 76m2 në Fushë Kosovë

1 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Korr 16:51 Banesa , Fushë Kosovë

Shiten Banesat: 63m2, 76m2, 88m2 dhe 108m2

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Mar 23:36 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 76m2 me 2 dhoma gjumi 38 mije euro

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Mar 19:35 Banesa , Ferizaj

Lokal 121.76 m2 1,000€m2

1 300 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
07 Shk 19:54 Shtëpi , Ferizaj

Shitet Lokali

1 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Dhj 23:19 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 76m2

1 EUR

Numri i dhomave: 1,5
09 Dhj 21:39 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa 76m2

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Gush 13:54 Banesa , Vushtrri

Shitet Banesa 76m2(NETO) ne qender te qytetit

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Gush 12:30 Banesa , Fushë Kosovë

U shit

480 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 23:28 Banesa , Gjakovë

Banesë në shitje 106 m2 + tarasë 76m2 / kati përdhes

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Maj 19:57 Banesa , Gjilan

Shitet banesa ne Gjilan

560 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Shk 01:57 Banesa , Fushë Kosovë

Banes 76m2 Fush Kosovë

24 Nën 10:26 Banesa , Vushtrri

Shitet Banesa 76m2(NETO)

Numri i dhomave: 3
11 Nën 17:45 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa Fush Kosove te Hajdini Com

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Gush 10:58 Banesa , Prishtinë

Kompleksi Blerti

Numri i dhomave: 2
20 Qer 22:26 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa sallon+dy dhoma (76m2)

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Dhj 03:27 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa

26 500 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Nën 17:14 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa moderne 76m2 me orendi ne Mati 1

Numri i dhomave: 2,5
14 Jan 21:09 Banesa , Gjilan

Shitet banesa 76m2 kati 4 ne Qender Gjilan

Numri i dhomave: 3
14 Jan 21:09 Banesa , Gjilan

Shitet banesa 50m2 kati 4 ne Qender Gjilan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Nën 17:25 Banesa , Prishtinë

Banes me qira dhe shitje 76m2 Mati1 k3

Numri i dhomave: 2
06 Tet 22:39 Banesa , Gjilan

Shitet banesa 76m2 kati 4 ne Qender Gjilan

Numri i dhomave: 3
16 Shk 20:41 Banesa , Pejë

Shitet Banesa 84m2

Numri i dhomave: 3
30 Nën 16:12 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 76m2 kati4 ne lagjen e "Muhaxherve"

850 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Nën 17:36 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 76m2 kati4 ne lagjen e "Muhaxherve"

800 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Sht 18:23 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 76m2 neto

580 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 14:06 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 60m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Jan 20:59 Banesa , Prishtinë

Banese prej 76m2 ne Prishtine

67 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
14 Jan 10:03 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa

400 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Jan 21:00 Banesa , Prishtinë

Banesa në Shitje

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet Banesa 76m2 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione