Shlep | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shlep,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shlep Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 01:15 ,

shlep Bartje prizren 24/7 049 567 443 Marimanga

Histora e veturës

25 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:10 ,

Shlep Mercedes Sprinter 316 Dizel me Dogan

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:03 ,

Shlep AUTO BARTJE 24H SHITETT SHLEPI renault mindler

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 02:07 ,

Shitet Mercedes 608 Shlep

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 17:57 ,

Shlep -autobartje me prekolic Daf

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 01:48 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 10:43 ,

Shlep vage beje ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 09:22 ,

Shlep vage me dogan bej ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 12:56 ,

Auto Bartje Buli 24-7 (SHLEP)

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 12:56 ,

Auto Barjte Buli 24-7 (SHLEP)

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shlep | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Shlep në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Shlep në kategorinë Baraka dhe garazha
  • shlep në kategorinë Makina dhe vegla industriale
  • Shlep në kategorinë Makina
  • shlep në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Shlep në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Shlep në kategorinë Traktorë | Fiat
  • Shlep në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Shlep në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • shlep në kategorinë Vetura | Renault

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione