Shlep | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:08 ,

Shitet vw t4 1.9 turbo diesel me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 ,

shlep auto bartje arbana

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 10:51 ,

Shlep vage e sapo ardhur

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 13:37 ,

Shlep Fiat Disel pa Dogan me Gjitha paisjet

945 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Jan 12:17 ,

Auto Bartje Buli 24-7 (SHLEP)

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 12:05 ,

Auto Barjte Buli 24-7 (SHLEP)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 11:58 ,

Bejm bartjen e automjetve 24h”Auto Buli” (SHLEP)

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:57 ,

AUTO BARTJE 24H “AUTO BULI” (SHLEP)

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Jan 11:57 ,

AUTO BARTJE 24H”AUTO BULI” (SHLEP)

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Jan 11:57 ,

Bejm bartjen e automjeteve 24h Auto buli (shlep)

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 11:55 ,

Auto Bartje Buli 24-7 (SHLEP)

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim