Shota | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Nën 19:59 ,

pula

12 EUR

13 Nën 15:42 ,

Shtepi ne shitje - e shfrytzushme ne cdo aspekt

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
12 Nën 16:48 ,

pula gusa shota

400 EUR

10 Nën 18:17 ,

Llabrador

1 EUR

10 Nën 08:51 ,

Sharr

200 EUR

02 Nën 21:21 ,

Shota me zoj

90 EUR

02 Nën 19:30 ,

Xxx

2 EUR

02 Nën 11:16 ,

Shtepi ne lagjen "Shota" 2.3 km afer qendres

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Nën 18:44 ,

Shitepi ne lagjen "Shota" 2.3 km afer qendres

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200


Në fillim