Shporet me plin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 17:11 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:01 ,

OPEL CORSA D, VP 2007 ,1.2 BENZIN

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:37 ,

Shes Banes

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:43 ,

Golf 7 ,1.6 Diesel Manual , regj i pare ne ks

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 17:09 ,

Shitet passat B8 2.0 TDI Bluemontion DSG 2014

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim