Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi ulqin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi ulqin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi ulqin Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 10:18 Makina dhe Vegla , Dardanë

Mjete per kopsht

1 EUR

10 Jan 11:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 110m² në SHITJE në Ulqin.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
21 Nën 03:05 Të tjera , Gjilan

ulqin pllazha e madhe ( Stoj )

36 000 EUR

06 Korr 16:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 200m² në SHITJE në Ulqin.

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
09 Mar 06:57 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepi ne Ulqin afer plazhit te vogel

220 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Shk 17:51 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepi ne Ulqin 50 metra lerg nga plazhi vogel!

267 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Jan 16:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Ulqin

230 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
27 Jan 15:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Ulqin

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 190
20 Jan 16:08 Shtëpi , Deçan

Shes Shtepi ne Ulqin,shtoj ,super Cmim

135 000 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Jan 19:11 Shtëpi , Dardanë

Shes Shtepi ne Ulqin ,ne Shtoj

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
16 Jan 23:53 Shtëpi , Prizren

Shes shtepi ne Ulqin

340 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
11 Jan 19:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Ulqin/Plazha Madhe

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
09 Jan 17:54 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne ulcin

170 000 EUR

Numri i dhomave: 7
02 Dhj 14:20 Vila , Pejë

Shpi ne ulcinj ulqin

170 000 EUR

26 Tet 00:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - Shtepi ne shitje ne qender te Ulqinit

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 190
24 Tet 00:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Ulqin/Shtoj

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
15 Tet 03:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE SHTOJIT

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
14 Tet 21:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Ulqin

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 190
13 Tet 23:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - Shtepi pushimi ne Ulqin/Plazha Madhe

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
05 Tet 14:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Ulqin/Stoj

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
03 Tet 20:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - Shtepi ne shitje ne Shtoj te Ulqinit

11 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
03 Tet 20:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Ulqin

89 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
30 Sht 16:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE PLAZH TE MADHE

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
06 Sht 09:12 Shtëpi , Pejë

shiten dy shtepi me 4 ari

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
03 Sht 11:59 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepi ne Ulqin / Ulcinj

235 000 EUR

Numri i dhomave: 8
08 Qer 10:00 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia ne Shtoj ( ULQIN)

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
01 Qer 08:46 Shtëpi , Besianë

Shtepia ne Qender te Ulqinit

239 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Maj 14:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - Shtepi ne shitje ne Shtoj te Ulqinit

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
27 Maj 11:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE QENDER TE SHTOJIT

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
09 Maj 11:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE PLAZH TE MADHE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
30 Pri 09:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE QENDER TE SHTOJIT

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
29 Pri 09:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE PLAZH TE MADHE

60 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
29 Pri 09:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE QENDER TE SHTOJIT

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi ulqin | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione