Shtrat per femi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

13 Tet 09:14 ,

Shtrat per femi

90 EUR

14 Tet 12:29 ,

Per femije

60 EURNë fillim