Skaner | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

21 Shk 09:26 ,

X-ray skaner

1 EUR

16 Shk 19:16 ,

Canon Scanner

40 EUR

Në fillim