Skar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Jan 22:01 ,

VW PASSAT 1.9 TDI ME (I) TE KUQE 2002 AUTOMATIK/TIPTRONIK

4 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 20:59 ,

Skara

30 Dhj 12:10 ,

Skar per grill

120 EUR

21 Dhj 10:26 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Nën 17:37 ,

Shtepia me toke ne QENDER 2ari !!

178 900 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
02 Nën 15:12 ,

Skar per pula

425 EURNë fillim