Skoda Octavia | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

01 Gush 09:43
Linku:
,

SKODA Octavia C 2.0 TDi - i sa po DOGANUR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 22:15 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 PS , Automatik DSG ,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:10 ,

RENAULT 1.9 DCI,RKS,ME KLIME,VITI 2004,KLIMATRONIK

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:10 ,

CITROEN C4,DIZEL 1.6,RKS EDHE 6MUAJ,VITI 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:28 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

VW CADDY MAXI 2011 ME KLIMË

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULESE ME KLIME

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:20 ,

Shes touran ose ndrroj 2.0 DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim