Skuter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 20:15 ,

CADDY PER INVALID AUTOMATIK 1.9 disel 2007 nga ch

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:38 ,

Kuzhina me makin enelarse dhe shporet elektrik

700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:38 ,

Banes me Qira tek Parku i Dardanise

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:48 ,

Bmw 525 Tds

18 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:41 ,

Skuter kymco

600 EUR

Viti: 1995
Dje 22:05 ,

Mercedes Benz 190D 2.5 Dizell Rks

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Skuter në kategorinë All Category
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • skuter në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • skuter në kategorinë All Category
  • skutera në kategorinë All Category
  • Skuter në kategorinë All Category
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter 50cc në kategorinë All Category

Në fillim