Skuter 50 cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

04 Sht 21:47 ,

Ndrrim me naj kerr

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Gush 14:45 ,

Skuter sym

550 EUR

Viti: 2010
20 Korr 10:58 ,

Skuter 50 cc

250 EUR

19 Korr 18:46 ,

Skuter

250 EUR

06 Maj 01:01 ,

SHITET

250 EUR

Viti: 2005
03 Pri 22:27 ,

Skuter

250 EUR

31 Mar 16:12 ,

Skuter Honda

430 EUR

Viti: 2008
23 Shk 17:56 ,

Skuter 50cc

350 EUR

11 Sht 17:56 ,

Skuter 50 cc

350 EUR

Viti: 2011
11 Gush 09:00 ,

Skuter

450 EUR

10 Korr 14:04 ,

skuter 50cc

350 EUR

Viti: 2020
28 Qer 23:31 ,

Skuter

350 EUR

Viti: 2000


Në fillim