Skuter me defekt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

15 Sht 16:30 ,

Skuter 150cc

240 EUR

Viti: 2008
26 Gush 10:32 ,

Skuter

1 050 EUR

Viti: 2002
16 Qer 21:43 ,

150cc

400 EUR

Viti: 2009
16 Maj 12:24 ,

Skuter Yamaha

1 EUR

Viti: 2002
Në fillim