Skuter ne shitje | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 20:43 ,

Banes me Qira tek Parku i Dardanise

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:15 ,

CADDY PER INVALID AUTOMATIK 1.9 disel 2007 nga ch

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:38 ,

Kuzhina me makin enelarse dhe shporet elektrik

700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:48 ,

Bmw 525 Tds

18 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:41 ,

Skuter kymco

600 EUR

Viti: 1995
Në fillim