Smart | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Sht 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 13:00
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:04
Linku:
,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:24 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:23 ,

SMART 800 KUBIK DIZELL ME KLIM 1 VIT REGJISRIM

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

  • Smart në kategorinë Vetura
  • Smart në kategorinë All Category
  • Smart në kategorinë Makina
  • smart në kategorinë Vetura
  • smart në kategorinë Vetura
  • smart në kategorinë Vetura
  • Smart në kategorinë Vetura
  • smart në kategorinë Vetura
  • SMART në kategorinë Vetura
  • Smart në kategorinë Vetura

Në fillim