Smart | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 20:52 ,

Banese komode me qira ne Dardani

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 20:52 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:52 ,

Super banese me qira ne lagjen e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 20:52 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:51 ,

Banese me qira ne Rrugen C

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:50 ,

Banese me qira Pejton_2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 20:50 ,

Banese me qira ne Pejton_2+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:49 ,

Banese me qira ne Lagjen Ulpiana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 20:49 ,

Banese me qira ne Qender

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:49 ,

Banes me qira ne Mati 1_Zyre

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:49 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:49 ,

Banese me qira ne Lagje te Spitalit_1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 20:48 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:48 ,

Banese me qira ne Arberi 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:48 ,

Banese me qira te Sllovenia Sporti_2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:48 ,

Banese me qira te Parku i Qytetit 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 20:47 ,

Banese me qira ne lagjen Ulpiana

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 20:47 ,

Banese moderne me qira ne Emshir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:47 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:47 ,

Banese me qira ne Arberi_2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2


Në fillim