Solare | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 05:44 ,

shitet shtëpija B+P+1,siperfaqe 320 m2

123 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Dje 21:36 ,

Shtepi prej 350m2 ne Prishtine

195 000 EUR

Numri i dhomave: 7
28 Nën 21:33 ,

invertor 24-3500w

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 02:56 ,

Benz

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 13:01 ,

Shitet shtepia ne Lagjen Dardani prizren

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
28 Gush 18:27 ,

Drite solare

6 EUR

20 Korr 23:29 ,

Shtepi per Shitje/Qera

399 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Në fillim