Soni 3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

19 Sht 16:01 ,

PS4

250 EUR

15 Sht 19:28 ,

Sony 3

100 EUR

15 Sht 14:58 ,

PS4

370 EUR

02 Gush 11:22 ,

U Shiit

80 EUR

Në fillim