Starter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:35 ,

Shitet starter mbushes i baterive...

130 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 23:39 ,

Shitet Golf 7 1.6 DSG

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 21:31 ,

Diska anllaser golf 5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 13:36 ,

Shitet

450 EUR

10 Mar 20:43 ,

Mondial 150cc. R

400 EUR

Viti: 2008
10 Mar 04:23 ,

Volkswagen Golf 5-door 1.2 Style

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 16:37 ,

Motor lifan 110cc

550 EUR

Viti: 2018
Në fillim