Starter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

26 Nën 08:58 ,

Shitet starter mbushes i baterive...

130 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 10:14 ,

Diska anllaser golf 5

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 16:21 ,

Honda nx 125

900 EUR

Viti: 1999
04 Nën 16:31 ,

ktm

Viti: 2007
30 Maj 13:36 ,

Shitet

450 EUR

10 Mar 20:43 ,

Mondial 150cc. R

400 EUR

Viti: 2008
10 Mar 04:23 ,

Volkswagen Golf 5-door 1.2 Style

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 16:37 ,

Motor lifan 110cc

550 EUR

Viti: 2018

  • Starter në kategorinë All Category
  • Starter në kategorinë All Category

Në fillim