Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Subwoofer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Subwoofer ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Subwoofer Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:29 Vetura , Prishtinë

2015 VW Passat 2.0 TDI DSG Highline

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 15:11 Vetura , Prizren

Seat Leon Cupra 280

13 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 19:35 Vetura , Ferizaj

Bmw 318������

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 15:35 Vetura , Fushë Kosovë

BMW E90 Facelift

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:54 Vetura , Prishtinë

BMW 318

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 11:15 Vetura , Prishtinë

BMW 318

13 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 10:38 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Lancer Tipi CYO 2.0 Diesel

4 450 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Dhj 23:40 Vetura , Prishtinë

Golf VII GTD BMT / VOLL / PANO / ACC / ALCANTARA

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 11:54 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 AUTOMATIK FULL OPSION XENON ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 18:45 Film dhe Muzikë Muzikë , Vushtrri

Muzik box per kerr, subwoofer

150 EUR

20 Pri 20:06 Vetura , Prishtinë

AUDI A7 QUATTRO 69.000 Km FULL EXTRA

20 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Jan 11:41 Film dhe Muzikë Muzikë , Prishtinë

Shiten Speakerat MS

50 EUR

01 Sht 20:53 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Outlander, 4x4

14 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Subwoofer | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione