Suzuki samurai | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 78
16 Jan 21:07 ,

Suzuki Samurai 1.3

4 900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 20:06 ,

Shes suzuki samurai 2.0

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Dhj 10:12 ,

Shitet suzuki

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Nën 18:35 ,

Shitet Xhipi Suzuki Samurai

3 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Tet 12:50 ,

Suzuki Samurai - Shitet-Nderohet

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Tet 20:58 ,

Suzuki samurai 1.3

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 12:12 ,

Shitet suzuki samurai

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 12:11 ,

Suzuki samurai

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 19:00 ,

Shitet Suzuki SAMURAI 1.9 TD

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Korr 13:24 ,

suzuki samurai me gusunica per bor

4 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 21:56 ,

Shitet suzuki samurai

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Maj 13:06 ,

Suzuki Samurai Off Road

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 02:22 ,

Suzuki,swift,vitara,samurai

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 14:30 ,

Suzuki samurai

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 14:50 ,

Suzuki samurai

2 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 20:39 ,

Suzuki SJ Samurai

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 19:09 ,

Shitet Suzuki Samurai

8 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 16:59 ,

Suzuki samurai

2 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Sht 11:43 ,

shes

2 750 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 15:38 ,

Gjip Suzuki Samuraj

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:23 ,

Suzuki Samurai 1.3 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 17:03 ,

SUZUKI SAMURAI 1.9 DIZELL

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Dhj 14:17 ,

Suzuki Samurai 1.3i

5 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 15:31 ,

Suzuki Samurai OffRoad

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 23:56 ,

Suzuki Samurai OffRoad

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 21:45 ,

Suzuki Samurai 413

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Tet 21:05 ,

Suzuki Samurai

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 19:03 ,

suzuki samurai

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 17:48 ,

Shitet ❌ Suzuki Samurai ❌

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 14:30 ,

Suzuki Samuraj

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Mar 11:32 ,

Suzuki Samurai

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Mar 10:33 ,

Suzuki Samurai

3 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 10:21 ,

suzuki samurai

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 21:59 ,

Suzuki samurai

2 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Gush 15:30 ,

Suzuki

Viti: 1985
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Qer 21:17 ,

Shitet xhipi per kodrina-male

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 14:37 ,

Suziki SJ Samurai

2 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim