Suzuki vitara | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 17:34 ,

Shes Suzuki Vitara 1.6i

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:30 ,

Suzuki Grand Vitara

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51 ,

Felga me goma për Suzuki Vitara

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:09 ,

Dacia Logan 1.9 Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:03 ,

Shes kombi ose ndrohet sprinter 208d ndrohet x max

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:30 ,

Suzuki Vitara

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 17:42 ,

Peugeot 407 - Hdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:28 ,

Suzuki vitara

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Gush 19:17 ,

Mercedes-Benz Ml320 cdi 2008

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 19:17 ,

Hyundai i30 1.6b 2010

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 19:17 ,

Mitsubishi Outlander 2.0 tdi 2007 7 ulese RKS 4X4

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 16:55 ,

Nissan Juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Gush 15:30 ,

Kerkoj suzuki vitara ose jimny

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 11:36 ,

Kerkoj j gjip der 4000euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 22:56 ,

Suzuki Vitara

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 23:04 ,

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 22:51 ,

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 18:20 ,

Bandasha 16 inç per suzuki vitara te ri.

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 15:05 ,

suzuki vitara 1.6

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 11:14 ,

Bandasha 16 per Suzuki Vitara te modelev te reja.

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Korr 12:17 ,

Sprinter 416

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 17:03 ,

SUZUKI GRAND VITARA AUTOMATIK

422 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 17:03 ,

SUZUKI GRAND VITARA

422 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 16:59 ,

SUZUKI GRAND VITARA

422 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 11:04 ,

Suzuki

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 04:28 ,

Suzuki Grand Vitara Disel-1.9 disel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:21 ,

Shitet Nissan Terrano 4x4

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:40 ,

Suzuki Vitara, 1990, 1.6 benzin/gaz

3 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 15:58 ,

Polo 2012

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 11:42 ,

Fiat Punto Kabriolet 1.3 Benzin-Ndrim me xhip 4x4

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 14:18 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 00:06 ,

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 12:55 ,

Shes Suzuki Vitara

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 18:57 ,

Suzuki vitara 1.6

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim