T2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 15:51 ,

Shitet kombi t2

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:06 ,

Kombi T2 T3 T4

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:05 ,

Kombi T2 T3 T4

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:27 ,

Shitet Kombi T2

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:35 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:29 ,

Shes Kombi T2 1.9 Dizell -Rks 16.08 .2020

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:23 ,

Shitet kombi t2 1.9 disell gjendje shum tmir

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:43 ,

VW T2 T3 Multivan

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:01 ,

SHES.(.DY.COPA.DHI.QUMSHTORE) RACES T MIR

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:00 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:59 ,

Motorra(1.9.dizel)(per.golf.2.3)komba.t2.t3.t4)etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:56 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:53 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:52 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:51 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:50 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:49 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:48 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:47 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:40 ,

Shitet t2

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:40 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 60 Pa Dogan ��������

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:16 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 85 PA DOGAN ���� ME KLIM ❄❄

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:04 ,

U Shit FLM MERRJEP

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:00 ,

Citroem Berlingo Pa Dogan ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 17:51 ,

Shes Kombi 1.9 D me regjistrim

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 13:02 ,

shitet kombi kamper t2 t3

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 08:41 ,

Shes kombin T2 T3 T4

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Gush 21:58 ,

Kombi T2 T3 ( 4 & 4 )

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 22:34 ,

Shitet vetura

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 18:51 ,

kombi t2 t3 t4

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Gush 15:20 ,

KOMBI T2-T3

3 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 21:24 ,

shes kombi w T2

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • T2 under All Category
  • T2 under Vetura
  • T2 under Makina
  • T2 under All Category
  • T2 kombi under All Category
  • T2 under Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T2 4x4 under All Category
  • T2 under All Category
  • T2 under All Category
  • T2, T3 under Vetura

Në fillim