T4 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4 1.9,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 1.9 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:06 ,

SHKODA 1.9 DIZELL,RKS 7 MUAJ,VITI 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

Shitet Mercdes B180 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

Shitet kombi VW T4 viti 1994

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 ,

VOLVO V40 1.9 DIZELL

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:21 ,

Sallon olsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:19 ,

Olsi shes kedi

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:33 ,

Volkswagen T4 Dizel 1.9

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 ,

Kombi t4

1 790 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:10 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:10 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 ,

VW T4 1.9

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:52 ,

T4 1.9 TDI - RKS

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:38 ,

Shitet vw t5 1.9 tdi targa te huaja pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:32 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 23:02 ,

Golf 4 1.9 tdi di kuqe rks 5 muj

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:30 ,

VW T4 kombi

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 20:55 ,

Shes kombi 1.9 turbo diesel rks viti 1997

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 16:01 ,

U shit. Flm merrjep.

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:50 ,

Passat 3 1.9 TDI RKS I Skaduar Pa Denime Perkthimi Meniher

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:20 ,

Shes Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4WD

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:08 ,

Opel Zafira 2008 D.1.9 Automatik 7-Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 00:32 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 23:03 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:06 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 12:33 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 09:28 ,

VW T4 1.9 DIZELL 1998 ME DOGANË TË PAGUAR.

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 11:25 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 20:29 ,

T4 sallon olsi i shitun

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 19:48 ,

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 1.9 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T4 1.9 t4 1.9 T4 1.9 t4 1.9 T4 1.9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione