T6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 23:31 ,

Opel vivaro 2010 maxi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD Ndrrim i Mundshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:37 ,

T4 Posa Ardhur Nga Zvicra �������� v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 ,

Opell vivaro 2007 2.5 tdi maksi me klim 178 km

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:55 ,

Audi A7 3.0 tdi Quattro S-line vp 2011 regjistrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 ,

Kamjonet sprinter 312 targa te huaja me dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:44 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:44 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:26 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

Ushiten 5 copa T6 2.0TDI viti 2011-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:01 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi 127.000 Km Me Liber MAXI 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:58 ,

Volkswagen T6 2.O Diesel 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 60 Pa Dogan ��������

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:27 ,

T6 | MAXI | 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

T6 DSG 2011 ME KLIME

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:09 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 85 PA DOGAN ���� ME KLIM ❄❄

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39 ,

VW kombi T6 2.0 TDI pa Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 ,

VW Transporter T6 2.0 Tdi - FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

Lt sprinter 313 cdi me dogan pagune viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

Lt caddy maksi me klik me dogan pagune viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:22 ,

Lt caddy 1.6 tdi me klim me dogan pagune

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:21 ,

Lt golf 4 1.9 tdi me klim pacifik viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 ,

Lt sprinter 213 cdi i po sa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 ,

Lt sprinter 313 cdi maksi me dogan pagune v.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:19 ,

Lt crafter 2.5 TDI dupllak me dogan pagune maksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:35 ,

Mercedes Vito 113 CDI klim

8 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Në fillim