T6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 22:48 ,

Shitet t6 2.0 Tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 ,

Kamjonet t4 2.5 tdi me klim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

T4 2.5 tdi viti 2001 rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

olsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:10 ,

Olsi shes 2 kedi

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:10 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:09 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:22 ,

T6 2.0 2009 me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:10 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:10 ,

Kombi T4 2.5 Tdi 2003 ��������

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:10 ,

Kombi T5 1.9 Tdi MAXI ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 ,

Crafter kamjonet 2.5 tdi targa te huaja dupllak

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:05 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:04 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:04 ,

Shitet vw t4 1.9 turbo diesel me dogan 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:08 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me friz -30C viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi 8+1Ulse me Klime

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

Mercedes Sprinter 311CDI i posa ardhur viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 ,

Mercedes Sprinter 211CDI 8+1 Ulse vp 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:06 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:06 ,

Mercedes Sprinter 311CDI i posa ardhur 8+1 Ulse

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klime viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 ,

Mercedes Sprinter 315CDI i posa ardhur viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 ,

T6 DSG 2011 ME KLIME

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 ,

T6 | 2012 ME KLIME

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

vw t4 t5 t6 golf

750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 ,

VW Transporter T6 2.0 Tdi - FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

Lt sprinter 516 cdi dupllak me dogan pagune i CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Lt crafter 2.5 TDI dupllak me dogan pagune maksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 ,

Lt sprinter 516 cdi dupllak me dogan pagune

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

Lt ateco kamjon me dogan pagune me liber s.

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • T6 në kategorinë All Category
  • t6 në kategorinë Makina
  • T6 në kategorinë Vetura
  • t6 në kategorinë Vetura
  • T6 në kategorinë Vetura
  • T6 në kategorinë Vetura
  • t6 në kategorinë Vetura
  • t6 në kategorinë Makina
  • T6 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T6 në kategorinë Makina

Në fillim