TElevizor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 19:51 ,

Audi A4 2.5Tdi v6 2006

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:49 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:48 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:47 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:47 ,

Banesa me qira te qafa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:46 ,

Banes me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:46 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:46 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:45 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:44 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:44 ,

Banesa ne qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:42 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:42 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:42 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

  • TElevizor në kategorinë All Category
  • Televizor në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Televizor në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Televizor në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Televizor në kategorinë Elektronika
  • televizor në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • TELEVIZOR në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • televizor në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Televizor në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Televizor në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim