Tablet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:20 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Shitet Golf VII 2014 BLUMOTION

99 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim